کلیه فعالیت‌های Bitment.ir در حوزه ارزهای دیجیتال بوده و هیچ گونه ارتباطی با خرید و فروش ارزهای مختلف مانند دلار، پوند، یورو و … به صورت اسکناس، حواله و فیزیکی نداشته و نخواهد داشت.

سایت Bitment.ir هیچ مسئولیتی در قبال استفاده نادرست از ارزهای دیجیتالی را نداشته، فقط و فقط ارائه سرویس خرید ارزهای دیجیتال را در وبسایت Bitment.ir انجام میدهد و حسابهای که مربوط به سایتهای (قمار-شرطبندی و امثال این گونه سایت ها …) و خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران باشنداز طرف ما به هیچ وجه شارژ نخواهد شد

 1. برای استفاده از خدمات سایت، احراز هویت الزامی است، سایت Bitment.ir از ارائه خدمات به کاربران با هویت نامشخص معذور است.
 2. در صورتی که آدرس کیف پول و یا حساب خود را اشتباه وارد نمایید مسئولیت عدم دریافت با کاربر خواهد بود
 3. حداقل سن قانونی برای استفاده از خدمات سایت ۱۸ سال تمام می باشد .
 4. از ارائه خدمات به سایتهای مرتبط با فارکس، شرط بندی و قمار، تبلیغات کلیکی و خرید وی پی ان معذوریم.
 5. انجام هر گونه معامله باید به نام کاربر باشد در غیر اینصورت مبالغ پرداختی یا دریافتی بلوکه خواهد شد
 6. در اختیار قرار دادن حساب کاربری خود به دیگران ممنوع است و در صورت اثبات موجب توقف فعالیت حساب کاربری در سایت می شود و عواقب ناشی از این امر به عهده کاربر می باشد.
 7. در صورت بروز هر گونه اختلال در خرید چنانچه مشکل از سمت سایت باشد وجه به حساب شخص ثبت نام کننده در سایت در مدت زمان ۳ روز کاری عودت داده می شود
 8. فروشنده به هنگام فروش باید اطلاعات را با دقت وارد نماید در صورت بروز هرگونه خطا از سمت فروشنده سایت بیت منت هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد، پس از ثبت سفارش مسئولیت به عهده ی مشتری می باشد
 9. بیت منت حق خود میداند در هر زمانی در صورت نیاز از کاربر مدارک بیشتری جهت تایید حساب کاربری درخواست نماید
 10. پرداخت (ارسال) تراکنش از طرف کاربر به این معناست که کاربر تمامی اطلاعات چهارگانه ثبت سفارش را مطالعه نموده و لذا در صورت کاهش قیمت پس از ثبت سفارش به هیچ وجه مابعالتفاوت فاکتور مربوطه توسط Bitment.ir پرداخت نخواهد شد و لذا کاربر موظف است قبل از تکمیل سفارش , نرخ خرید از سایت در آن لحظه را بررسی کند و بعد از تکمیل مراحل جهت پرداخت اقدام کند.
 11. کاربر بعد از ثبت سفارش موظف است تمامی اطلاعات فاکتور را مطالعه کرده و با رضایت خود مراحل ثبت را به پایان برساند تا توسط بیت منت بررسی شود فاکتور هایی که به صورت دستی پرداخت میشود بعد از ثبت مشتری قابل لغو نمیباشد و کاربر موظف است تا مرحله اخر سفارش جهت تسویه سفارش منتظر باشد.
 12. کاربر با ورود به سایت Bitment.ir و ثبت هر گونه سفارش موافقت خود را با مطالعه و درک تمام قوانین و مقررات اعلام می نماید.